AERCONIQ Wood

Profesionální čistička vzduchu s dřevěným krytem z přírodního dubu vhodná do kancelářských prostorů.

Přírodní dub žlutý OAK02

Skladem
Kód: OAK02
38 400 Kč 46 464 Kč včetně DPH
Kategorie: PRODUKTY
Materiál: dřevo, DUB OAK2
Rozměry: výška x šířka x hloubka (mm): 900mm x 629mm x 205mm
Vzduchový výkon:: 134m3/hod
Hlučnost:: 28 dB
Spotřeba energie:: 12 W
Bezúdržbovost
Bezúdržbovost
Žádné dodatečné náklady za výměnu filtrů.
Účinnost
Účinnost
99,95% likviduje viry, bakterie, alergeny či těkavé látky
Tichý provoz
Tichý provoz
Při plném výkonu je hlučnost pouhých 28 dB.
Design
Design
Široká škála dekórů od dřeva po kámen

Bezúdržbová s neomezenou životností

Ffunkce fotokatalytického filtru je v čase stálá a nedochází k zastavení čistící funkce a tím nutné výměně filtru. Při této reakci se katalyzátor nemění ani není spotřebováván. Daný fotokatalytický povrch se při UV osvětlení aktivuje a spustí se příslušné reakce rozkladu organických a anorganických látek.

 

Účinnost 99,95%

Vysokou účinnost zajišťuje fotokotalytická reakce,  při které dochází k přeměně světelné energie na energii chemickou za účasti katalyzátoru. Světelné záření dopadá na fotokatalyticky aktivní vrstvu.  Absorpcí tohoto záření na  povrchu vrstvy vznikají vysoce energetické částice, které viry „spálí“ a přemění je na vodu a oxid uhličitý.

 

Bezpečná nanotechnologie

Používáme nanokompozitní nátěr s fotoaktivní funkcí.TiO2 je zde kombinován s SiO2, se kterým vytváří tzv. nanokompozit. Toto řešení má ve srovnání s nátěry odvozenými  jen od samotného oxidu titaničitého, nejen řadu technických výhod, ale je důležité také z hlediska možných zdravotních rizik, o nichž se zatím hovořilo s uvolňováním volných nanočástic TiO2 do okolního prostředí, neboť nanočástice TiO2 jsou pevně fixovány do matrice tvořené nanočásticemi TiO2, s nímž vytváří větší porézní útvary.